راهکار سازمانی ربیت برای سازمان‌ها، دانشگاه‌ها و یا موسسات تحقیقاتی است که تعداد پروژه‌های زیادی در سال انجام می‌دهند و ترجیحشان بر این است که داده‌هایشان روی سرورهای خود ذخیره گردد. در این حالت یک نسخه از این سامانه روی سرورهای مشتری مستقر شده و لایسنس سالانه برای وی فعال می‌شود، لازم است هر ساله این لایسنس تمدید شود. البته پس از پایان لایسنس هیچ یک از قابلیت های سیستم متوقف نمی‌شود اما امکان دانلود همه اطلاعات جمع‌آوری شده برای کاربران میسر نخواهد شد.

برای مشاوره قیمت همین حالا تماس بگیرید!

کارشناسان ما برای بررسی مشکلات شما و ارائه راهکار مناسب همیشه پاسخگو هستند.

چرا ربیت سازمانی؟

money-saving

کاهش چشمگیر هزینه‌ها

در این حالت شما محدودیتی در تعریف پروژه ندارید و با یک بار پرداخت برای لایسنس سالانه نرم‌افزار می‌توانید بی‌نهایت پروژه تعریف کنید و با حذف کاغذ و یا هزینه‌های برنامه‌نویسی، کاهش چشمگیری در هزینه‌های سالانه سازمان خود ایجاد خواهید کرد.

data-collection

استقرار روی سرورهای شما

سامانه ربیت روی سرورهای شما مستقر می‌شود، لذا همه داده‌ها روی سرورهای شما ذخیره می‌شود. در این حالت یک کاربر ادمین ارشد که دسترسی به همه تنظیمات کلان پروژه دارد در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

planet

مدیریت متمرکز طرح‌ها

با حفظ سطح دسترسی محققان و مدیران پروژه، همه طرح‌ها روی یک بستر انجام شده و داده‌ها روی یک پایگاه داده ذخیره می‌شوند. مدیریت ارشد در شرایط خاص امکان دسترسی به همه داده‌ها را خواهد داشت.

یکی از داستان‌های موفقیت ما

سامانه جمع‌آوری اطلاعات ربیت از سال 98 با حمایت کمیته ملی اخلاق در پژوهش‌های زیست‌پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مستقر شد و با حمایت تام معاونت محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه، رشد چشمگیری در حجم و کیفیت اطلاعات جمع‌آوری شده در این دانشگاه رخ داد. طی یکسال بیش از 400 سامانه نرم‌افزاری حوزه سلامت از جمله کارآزمایی بالینی، مطالعات مقطعی، کوهورت و سیستم‌های ثبت بیماری مبتنی بر این سامانه در دانشگاه پیاده سازی شد.

kums-1

نظرات برخی از مشتریان سازمانی ربیت