نرم افزار موبایل ثبت داده ربیت

نرم‌افزار موبایل ربیت ابزاری تحت موبایل برای تمام کسانی است که باید در این سیستم داده‌ای ثبت کنند، این نرم‌افزار مفید و کارآمد به شما کمک می‌کند تا همیشه پروژه‌ها، رجیستری‌ها و فرم‌های خود را روی گوشی داشته باشید و بتوانید هر زمان و هر مکان اطلاعات مورد نظر خود را ثبت نمایید. با تغییر فرم‌های پروژه در پنل نرم‌افزار به صورت خودکار آپدیت شده و فرم‌های جدید را به شما نمایش می‌دهد. این نرم‌افزار به گونه‌ای طراحی شده‌است که بتواند در نواحی و اماکنی که دسترسی به اینترنت وجود ندارد اطلاعات را ثبت کرده و به صورت اتوماتیک به محض اتصال به اینترنت داده‌ها را به سرور پروژه شما ارسال نماید. نکته مهم دیگر این است که شما برای همه طرح‌های خود و همه گروه‌های کاربری که نقش ثبت اطلاعات دارند‌، فقط و فقط همین یک نرم‌افزار را لازم دارید. هر کاربر بسته به سطح دسترسی تعریف شده در پنل پروژه و یا تعریف فرد در یک پروژه، به محض ورود به نرم‌افزار موبایل پروژه‌ها و سپس فرم‌های مرتبط با خود را ملاحظه می‌کند.

rabit-direct
rabit-cafebazar
rabit-smartart

چرا نرم افزار ثبت داده ربیت؟

update

سیستم به روزرسانی اتوماتیک

هر تغییری که در ساختار پرسشنامه‌ها، فرآیندها و دسترسی در پنل مدیریتی ربیت دهید با یک سینک اتوماتیک روی نرم‌افزار موبایل نیز اعمال خواهد شد. هم‌چنین هر داده‌ای که ثبت می‌کنید به صورت اتوماتیک به سرور ارسال شده و امکان مشاهده در پنل نظارتی را دارد.

clipboard

کاملا فرآیند محور با حفظ سطح دسترسی

 با نصب این نرم‌افزار تمامی طرح‌های تعریف شده روی پنل مدیرتی ربیت در قالب یک پروژه مجزا در دسترس هستند. پروژه‌هایی که که با دسترسی‌های مشخص و فرآیندهای تعریف شده روی موبایل نمایش برای کاربران ثبت داده داده می‌شوند.

connection

اتصال به شبکه پرسشگری ملی

دسترسی به افراد کار بلد آشنا به فرآیندهای مصاحبه، جمع‌آوری و ثبت اطلاعات در سراسر کشور همیشه یک چالش برای طرح‌های ملی است. ما با طراحی این شبکه ملی امکان دسترسی به این افراد را در سراسر کشور فراهم کرده‌ایم.

wifi

کارکرد به صورت آنلاین و آفلاین

 این نرم‌افزار بدون نیاز به اتصال به سرور نیز اطلاعات شما را ثبت و ذخیره کرده و به محض اتصال به اینترنت اطلاعات را به سرور پروژه شما ارسال می‌کند. البته در صورتی که به اینترنت متصل باشید ارسال اطلاعات به سرور لحظه‌ای خواهد بود.

cloud-service

تهیه پشتیبان از اطلاعات روی نرم‌افزار

پس از تکمیل هر فرم به صورت اتوماتیک از اطلاعات روی پایگاه داده نرم‌افزار مستقر روی تلفن همراه شما، یک فایل پشتیبان تهیه می‌شود. در صورت بروز هر اتفاقی در هنگام فرآیند ثبت داده این فایل پشتیبان قابل بازیابی خواهد بود.

mobile-app-rabit

شبکه پرسشگری چیست؟

در بسیاری از طرح‌های جمع‌آوری داده نیاز به افرادی است که به فرآیندهای مصاحبه، جمع‌آوری و ثبت داده مسلط باشند. ما در ربیت پس از اجرای ده‌ها طرح ملی پیمایشی با افراد مختلفی در سراسر کشور آشنا شدیم که حاضر به همکاری در پلتفرم ربیت به عنوان پرسشگر یا ثبات داده را داشتند.

در حال حاضر بیش از 2000 نفر آقا و خانم در سطح شهر و روستاهای کشور به عنوان پرسشگر با پلتفرم ربیت همکاری می‌کنند، رزومه کلی این افراد برای مدیران پروژه‌ها قابل دسترس است و در صورت تمایل می‌توانند درخواست همکاری دهند و  در صورت تایید پرسشگر، وی به فرم‌های پروژه جهت ثبت اطلاعات دسترسی خواهد یافت. همچنین در صورت فعال کردن گزینه “انتشار در شبکه پرسشگری” ، تمامی افراد فعال در شبکه پرسشگری از وجود پروژه شما با خبر شده و در صورت تمایل به شما درخواست همکاری می‌دهند، شما می‌توانید این درخواست‌ها را  بررسی و سپس تایید یا رد نمایید.